OFERTA ŚLUBNA

Jesteśmy Asia i Michał, w pracy fotograficzno - filmowy duet, a prywatnie małżeństwo, co się fajnie składa bo w sumie kto inny jak nie zakochana w sobie para, zrozumie innych zakochanych w sobie ludzi w dniu ich ślubu. 
Praca w duecie fotografa i filmowca daje nam możliwość tworzenia spójnych historii w naszym naturalnym stylu.

Pracujemy na totalnym luzie, na weselu podśpiewujemy, na sesji wygłupiamy się i żartujemy bo żadna poza nie zastąpi prawdziwych emocji :) 

Mieszkamy w Lesznie, i najczęściej działamy głównie na terenie województwa wielkopolskiego
i dolnośląskiego, ale dla Was możemy wykonać reportaż w każdym zakątku Polski i świata.

MichalDudzinski.com | Fotografia i filmy ślubne. 

Fotografia ślubna

Nasza oferta fotografii ślubnej zawiera reportaż fotograficzny rozpoczynający się od przygotowań Pary Młodej do maksymalnie godziny 0.30. Po zakończonej pracy przekazujemy min. 400 wyselekcjonowanych ujęć cyfrowych w plikach wysokiej jakości oraz dodatkowo w zmniejszonej rozdzielczości, nagranych na pendrive oraz fotoalbum w formacie 30x30 cm zawierający 10 sztywnych rozkładówek, na których zamieszczamy określoną ilość ujęć tworzących opowieść z Waszego dnia ślubu. Zamiennie z fotoalbumem w formacie 30x30 oferujemy odbitki w pięknym fotoboxie. Zobacz nasze historie ślubne

Plener/sesja narzeczeńska

Gorąco zachęcamy Was do spotkania z nami na sesji we dwoje, która będzie przedsmakiem współpracy z nami w dniu ślubu w postaci "sesji narzeczeńskiej". To takie spotkanie podczas, którego w wesołej atmosferze spędzamy z Wami czas, na przykład podczas Waszego spaceru, dodatkowo trzymając aparaty w rękach i łapiąc w kadrze fajne momenty. Miejsce sesji ustalamy wspólnie, może być to niedaleka okolica lub wyjazd w inne fajne dalsza miejsca. Zobacz nasze sesje narzeczeńskie

Film ślubny / klip filmowy

Oferta filmowa zawiera:
Film ślubny
o długości 30 - 60 minut zawiera sceny z całego dnia ślubu. W zależności od ustaleń film zawiera takie momenty jak przygotowania, ceremonię, pierwszy taniec, zabawę weselną. 

 

Klip filmowy o długości 3 - 4 minut, to krótka forma w której romantyczne ujęcia filmowe z pleneru Pary Młodej przeplatają się z wybranymi ujęciami z dnia ślubu. Całość dopełnia specjalnie dobrany utwór muzyczny.

Obie produkcje przekazane zostaną łącznie z plikami cyfrowymi na grawerowanym pendrivie w fotograficznym etui. Zobacz nasze produkcje filmowe

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo jesteście z nami w dniu ślubu?
W dniu Waszego ślubu jesteśmy z Wami od ustalonych godzin na przygotowaniach do  zakończenia części oficjalnej wesela czyli oczepin (nie dłużej niż 0.30 w nocy) NIe więcej niż 12 godzin.

 

Jakim sprzętem filmujecie i fotografujecie?
Filmujemy elektronicznymi gimbalami co daje niesamowite możliwości i kreatywności ujęć przy użyciu jednego urządzenia. Nasze filmy uzupełniamy także ujęciami z powietrza korzystając z drona,  aby zaprezentować lokalizację przygotowań/ślubu/wesela, jeśli jest to dozwolone (względy prawne) oraz miejsce jest atrakcyjne pod względem estetycznym. Nasze filmy nagrywamy bezlusterkowcami Panasonic Lumix, reporaże fotograficzne wykonujemy przy użyciu lustrzanek marki Canon. Używamy obiektywów marki Sigma serii Art.
 

Co zawiera się w filmie?
Scenariusz filmu ustalamy wspólnie z narzeczonymi, aby na filmie znalazła się odpowiednia ilość scen z ceremonii, wesela i zabawy.

Kiedy najlepiej wykonać sesję plenerową?
Plener ślubny możemy wykonać z Wami w dniu ślubu w krótkiej formie, tak abyście mogli spędzić czas z gośćmi na weselu, jednocześnie proponujemy, aby ujęcia plenerowe wykonać w innym wybranym dniu ze spokojem, bez obawy o suknię ślubną czy też w razie spóźnienia na tort weselny.
 
Jak długo czekamy na gotowe zdjęcia i film?

Czas oczekiwania na Wasz wymarzony film to 90 dni roboczych, staramy się ten czas maksymalnie skrócić, ale zawsze zostawiamy sobie tzw. "bufor".

Jakie produkty możemy otrzymać w ramach oferty?
Wybierając fotografię i film otrzymujecie ujęcia cyfrowe oraz film i teledysk na nośniku cyfrowym jakim jest pendrive oraz produkt fotograficzny w formie fotoalbumu 30x30 cm. Istnieje również możliwość zamiany foto albumu na fotobox z odbitkami.

 
 
 

Fotoprodukty

Fotoalbum 30x30

Nośniki z plikami

Fine print box

Poznaj nasze Ślubne Historie

© 2020 by MichalDudzinski.com created with Wix.com