Jesteśmy Asia i Michał, w pracy fotograficzno - filmowy duet, a prywatnie małżeństwo, co się fajnie składa bo w sumie to właśnie zakochana w sobie para, najlepiej zrozumie zakochanych w sobie ludzi w dniu ich ślubu. 
Praca w duecie fotografa i filmowca daje nam możliwość tworzenia spójnych historii w naszym naturalnym stylu, Pracujemy na totalnym luzie, na weselu podśpiewujemy, na sesji wygłupiamy się i żartujemy bo żadna poza nie zastąpi prawdziwych emocji :) 

Mieszkamy w Lesznie, i najczęściej działamy głównie na terenie województwa wielkopolskiego i dolnośląskiego, ale dla Was możemy wykonać reportaż w każdym zakątku Polski i świata.

MichalDudzinski.com | Fotografia i filmy ślubne. 

Fotografia ślubna

Nasza oferta fotografii ślubnej zawiera reportaż fotograficzny rozpoczynający się od przygotowań Pary Młodej do maksymalnie godziny 0.30. Po zakończonej pracy przekazujemy min. 400 wyselekcjonowanych ujęć cyfrowych w plikach wysokiej jakości oraz dodatkowo w zmniejszonej rozdzielczości, nagranych na pendrive oraz fotoalbum w formacie 30x30 cm zawierający 10 sztywnych rozkładówek, na których zamieszczamy określoną ilość ujęć tworzących opowieść z Waszego dnia ślubu. Zamiennie z fotoalbumem w formacie 30x30 oferujemy odbitki w pięknym fotoboxie. Zobacz nasze historie ślubne

Plener/sesja narzeczeńska

Gorąco zachęcamy Was do spotkania z nami na sesji we dwoje, która będzie przedsmakiem współpracy z nami w dniu ślubu, spędzamy z Wami czas, na przykład podczas Waszego spaceru, dodatkowo trzymając aparaty w rękach i łapiąc w kadrze fajne momenty. Miejsce sesji ustalamy wspólnie, może być to niedaleka okolica lub wyjazd w inne fajne dalsza miejsca. Zobacz nasze sesje narzeczeńskie

Film ślubny / klip filmowy

Oferta filmowa zawiera:
Film ślubny
o długości 30 - 60 minut zawiera sceny z całego dnia ślubu. W zależności od ustaleń film zawiera takie momenty jak przygotowania, ceremonię, pierwszy taniec, zabawę weselną. 

 

Klip filmowy o długości 3 - 4 minut, to krótka forma, w której romantyczne ujęcia filmowe z pleneru Pary Młodej przeplatają się z wybranymi ujęciami z dnia ślubu. Całość dopełnia specjalnie dobrany utwór muzyczny.

Obie produkcje przekazane zostaną łącznie z plikami cyfrowymi na grawerowanym pendrivie w fotograficznym etui. Zobacz nasze produkcje filmowe

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Czy powinniśmy spotkać się z Wami przed dniem ślubu?


Jesteśmy zdania, że podstawą naszej współpracy jest dobry kontakt, więc zdecydowanie warto abyśmy spotkali się przed ślubem (na żywo albo na wideorozmowie) aby porozmawiać o Waszych planach i oczekiwaniach.
Jak długo jesteście z nami w dniu ślubu?


W dniu Waszego ślubu jesteśmy z Wami od ustalonych godzin na przygotowaniach do zakończenia części oficjalnej wesela czyli oczepin (nie dłużej niż 0.30 w nocy) NIe więcej niż 12 godzin.
Jakim sprzętem filmujecie i fotografujecie?


Filmujemy elektronicznymi gimbalami co daje niesamowite możliwości i kreatywności ujęć przy użyciu jednego urządzenia. Nasze filmy uzupełniamy także ujęciami z powietrza korzystając z drona, aby zaprezentować lokalizację przygotowań/ślubu/wesela, jeśli jest to dozwolone (względy prawne) oraz miejsce jest atrakcyjne pod względem estetycznym. Nasze filmy nagrywamy bezlusterkowcami Panasonic Lumix, reportaże fotograficzne wykonujemy przy użyciu lustrzanek marki Canon. Używamy obiektywów marki Sigma serii Art.
Co zawiera się w filmie?


Scenariusz filmu ustalamy wspólnie z narzeczonymi, aby na filmie znalazła się odpowiednia ilość scen z ceremonii, wesela i zabawy.
Kiedy najlepiej wykonać sesję plenerową?


Sesję możemy wykonać w dniu ślubu, wówczas niepowtarzalne emocje tego dnia pozwolą podczas tej krótkiej sesji wyczarować piękne zdjęcia. Warto aby taką sesję wykonać w otoczeniu sali lub w miejscu bardzo niedaleko oddalonym od miejsca przyjęcia. Jeśli marzycie o sesji nad morzem, w górach albo innym miejscu bliskim Waszemu sercu to chętnie się z Wami tam zabierzemy ale w innym dniu niż dzień Waszego ślubu.
Jak długo czekamy na gotowe zdjęcia i film?


Czas oczekiwania na Wasz wymarzony film to 90 dni roboczych, staramy się ten czas maksymalnie skrócić, ale zawsze zostawiamy sobie tzw. "bufor".
Jakie produkty możemy otrzymać w ramach oferty?


Wybierając fotografię i film otrzymujecie ujęcia cyfrowe oraz film i teledysk na nośniku cyfrowym jakim jest pendrive oraz produkt fotograficzny w formie fotoalbumu 30x30 cm. Istnieje również możliwość zamiany foto albumu na fotobox z odbitkami.
Fotoalbum standardowo zawiera 10 rozkładówek, istnieje możliwość zwiększenia ilości rozkładówek - koszt 100zł za rozkładówkę.
Dostępne są również mniejsze fotoalbumy o wymiarach 20x20 cm, które zawierają również 10 rozkładówek. W przypadku zwiększenia ilości rozkładówek w mniejszym fotoalbumie jej koszt wynosi 50 zł za rozkładówkę.
Czy goście mogą otrzymać nagranie filmu na pendrivie?


Tak, goście mogą nabyć film na pendrivie w jakości full HD, koszt pendriva wynosi 80 zł. Jest to nośnik typu karta kredytowa z fotonadrukiem.

 
 
 

Fotoprodukty

Fotoalbum 30x30

Nośniki z plikami

Fine print box