SESJE ZDJĘCIOWE

Fotografia i film to nasza pasja i praca, w naszej pracy uwielbiamy towarzyszyć naszym klientom
w różnych etapach i życia wykonując: 
-reportaże ślubne,
- filmy ślubne,
- sesje dziecięce i rodzinne,
- fotografię produktową i kulinarną
- sesje wizerunkowe dla firm.

Jeśli dotarłeś/-aś tutaj to w tej zakładce dowiesz się co możemy zaoferować w naszej ofercie:

Fotografia ślubna

Nasza podstawowa oferta fotografii ślubnej zawiera reportaż fotograficzny składający się od przygotowań pary młodej do maksymalnie godziny 0.30. Finalnie przekazujemy 400 wyselekcjonowanych ujęć cyfrowych  w wysokiej jakości plikach oraz dodatkowo w zmniejszonej rozdzielczości, nagranych na pendrive oraz fotoalbum w formacie 30x30 cm zawierający 10 sztywnych rozkładówek, na których zamieszczamy do 80 ujęć tworzących opowieść z Waszego dnia ślubu .

Plener/sesja narzeczeńska

Dodatkowo oferujemy Wam przedsmak współpracy z nami w dniu ślubu i w plenerze w postaci tzw. " sesji narzeczeńskiej"
To taka randka  podczas, której towarzyszmy Wam z aparatem fotograficznym. Miejsce sesji ustalamy wspólnie z nami może być to niedaleka okolica, lub sesja wyjazdowa. Efektem takiej sesji są piękne ujęcia które możecie użyć do wystroju sali weselnej.

Film ślubny

Oferta filmowa zawiera:
Film ślubny
o długości 45 - 60 minut zawierający chronologicznie zmontowane sceny z całego dnia ślubu, takie jak przygotowania, ceremonię życzenia, pierwszy taniec, zabawę. To opowieść która w ciekawy sposób przedstawia to co działo się w dniu ślubu. 

 

Klip filmowy o długości 3-4 minut to krótka forma w której romantyczne ujęcia filmowe z pleneru Pary Młodej przeplatają się z wybranymi pięknymi ujęciami z dnia ślubu. Całość dopełnia specjalnie dobrany utwór muzyczny.

Obie produkcje przekazane zostaną łącznie z plikami cyfrowymi na grawerowanym pendrivie w fotograficznym etui.

Jak pracujemy

W dniu Waszego ślubu jesteśmy z Wami od ustalonych godzin na przygotowaniach do do zakończenia części oficjalnej wesela czyli oczepin ( nie dłużej niż 1.00 w nocy) Pracujemy niezmiennie w duecie Asia i Michał.
Filmujemy elektronicznymi gimbalami co daje niesamowite możliwości i kreatywności ujęć przy użyciu jednego urządzenia. Nasze filmy uzupełniamy także ujęciami z powietrza korzystając z drona,  aby zaprezentować lokalizację przygotowań/ślubu/wesela, jeśli jest to dozwolone (względy prawne) oraz miejsce jest atrakcyjne pod względem estetycznym. Scenariusz filmu ustalamy wspólnie z narzeczonymi, aby na filmie znalazło się odpowiednio czasowo scen z ceremoni, wesela i zabawy. Plener ślubny możemy wykonać z Wami w dniu ślubu w krótkiej formie, tak abyście mogli spędzić czas z gośćmi na weselu, jednocześnie porponujemy, aby ujęcia plenerowe wykonać w innym wybranym dniu ze spokojem, bez obawy o suknię ślubną czy też w razie spóźnienia na tort weselny.  Muzykę do filmu wybieramy na etapie montażu, biorąc pod uwagę klimat panujący na weselu oraz styl. używamy utworów tylko i wyłącznie licencjonowanych, staramy się aby nie były to powszechnie znane utwory komercyjne. Czas oczekiwania na Wasz wymarzony film go 90 dni roboczych, statamy się ten czas maksymalnie skrócić, ale zawsze zostawiamy sobie tzw. "bufor" bezpieczeństwa.

 

Kontakt

Wybierz długość naszej pracy
Wybierz długość filmu
Wybierz rodzaj usługi
Say hello !
Nasz adres
Godziny otwarcia

Jeżeli podobają się Wam nasze prace i chcielibyście abyśmy towarzyszyli Wam w dniu Waszego ślubu, wypełnijcie proszę poniższy formularz. Mieszkamy w Lesznie w Wielkopolsce, ale chętnie wybierzemy się w nawet najbardziej odległe miejsca w Polsce i Na świecie

Phone: +48 697953538

Email:  studio@michaldudzinski.com

64-100 Leszno, ul Miśnieńska 7
Wielkopolska , Polska

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Szary Ikona YouTube

Poniedziałek - piątek
10.00 - 16.00
Zapraszamy

 

© 2020 by MichalDudzinski.com created with Wix.com